לוגו לבן לאתר עם שקיפות

שעון נוכחות ביומטרי – המלצה על 3 המובילים

שעון נוכחות ביומטרי – השוואה בין סוגים שונים של מערכות נוכחות מחייבת היכרות עם היתרונות המיוחדים של הזיהוי הביומטרי.

בשלב הבא, מה שאפשר לעשות הוא להתמקד בשעונים המובילים וללמוד מתוך המפרט שלהם לגבי תכונות שכדאי לשים לב אליהן כאשר בוחרים את המערכת הבאה עבור דיווחי הנוכחות של העובדים

3 סוגי שעוני נוכחות מובילים מומלצים

מערכת שמבוססת על זיהוי ביומטרי מציעה כמה יתרונות מאוד משמעותיים. התנאי לניצול היתרונות האלה הוא לבחור נכון את השעון, לכן כדאי להכיר לפחות 3 סוגי שעונים מובילים שכבר הוכיחו את עצמם:

  1. שעון נוכחות ביומטרי X36 דגם SILK של חברת jbclock

הסיבה העיקרית להצלחה של שעון נוכחות למשרד מסוג ביומטרי X36 דגם  SILK של חברת jbclock קשורה לפטנט אמריקאי שקורא את האצבע בתלת ממד. אמנם כל שעון נוכחות שמבוסס על טכנולוגיה ביומטרית קורא את טביעת האצבע, אך כאן הדגש הוא על יכולת לזהות גם את טביעות האצבע הקשות ביותר.

בנוסף, קריאה תלת ממדית מבטיחה זיהוי מהיר ומדויק שלוקח פחות משנייה. המערכת מתאימה לעד 3,000 עובדים, היא כוללת חיבור מאובטח לרשת האינטרנט, היא מאפשרת זיהוי בתלת ממד ומתחת לעור והיא גם כוללת אפשרות להורדת נתונים עם חיבור דיסק און קי. חוץ מזה, השעון כולל צג גרפי של 2.8 אינצ' וחיווי קולי בעברית.

  1. שעון TA-628 ביומטרי משולב קירבה של חברת microtime

חלק מהמעסיקים רוצים להציע לעובדים שלהם אפשרויות הזדהות שונות ולרכז אותן תחת קורת גג אחת. הדרך לעשות את זה יכולה להיות התקנת שעון TA-628 ביומטרי משולב קירבה של חברת microtime, עם צריכת חשמל נמוכה של 5 וולט בלבד אבל עם אפשרות אחסון של מעל 120 אלף רשומות וזיכרון פלאש גבוה.

היתרון של שעון TA-628 ביומטרי משולב קירבה של חברת microtime הוא מסך צבעוני נגיש, תפעול נוח וסורק טביעת אצבע שמשולב עם קורא כרטיס קרבה אמין ועם קודן. כאשר העובדים יכולים להשתמש בכמה שיטות הזדהות שונות, זה אומר שגם תקלה בזיהוי הביומטרי לא תמנע את קבלת דיווחי הנוכחות בצורה מדויקת.

  1. שעון בטכנולוגיית זיהוי פנים – ללא התקנת תוכנה של חברת meckano

הפתרונות המתקדמים המבוססים כיום על זיהוי ביומטרי מאפשרים לדווח נוכחות בלי לגעת בשעון. כאן נכנסים לתמונה היתרונות של שעון בטכנולוגיית זיהוי פנים – ללא התקנת תוכנה של חברת meckano, כי הוא מבטיח תהליך זיהוי מהיר ואין צורך לגעת במכשיר.

תהליך ההזדהות יכול להתבצע עם השעון הזה ממרחק של עד 2 מטר. בנוסף, יש לציין שניתן להגדיר זיהוי משתמש גם באמצעות טביעת אצבע או סיסמא. במילים אחרות, שעון בטכנולוגיית זיהוי פנים – ללא התקנת תוכנה של חברת meckano משלב בין כל העולמות ומכאן הערך המוסף שהוא מציע למעסיקים.

המערכת הביומטרית המבוססת על זיהוי פנים עובדת ללא התקנת תוכנה וגם היא חוסכת בהוצאות עבור בית העסק. תהליך הזיהוי גם אינו חודרני, כי לכל תווי פנים יש מעל 80 נקודות חשובות לזיהוי ובהן המרחק בין העיניים, רוחב האף, אורך קו הלסת ועוד. הנתונים נאספים יחד בצורה אמינה והשעון משקלל ביניהם כדי לתת את התשובה המהירה ביותר.

שעון נוכחות ביומטרי

כל המערכות המובילות של הזיהוי הביומטרי מציעות יתרונות דומים. ראשית, הזיהוי הביומטרי אמין וזה משליך גם על התחושה של העובדים. כאשר העובדים מדווחים את השעות שלהם באופן ביומטרי, הם מרגישים בוודאות גבוהה שהנתונים נאספו בצורה מדויקת ושגם חישובי השכר שלהם יבוצעו באופן הנכון ביותר.

מבחינת המעסיק, היתרון של הזיהוי הביומטרי בא לידי ביטוי בקיצור משך הזמן שעובר מהרגע שבו העובדים מגיעים ועד שהם מתחילים לעבוד. יתרה על כך, שעון נוכחות לעובדים מן הסוג הזה מונע לחלוטין כל אפשרות של שכפולים או העתקות. בזכות הזיהוי הביומטרי, עובדים כבר לא יכולים להחליף ביניהם כרטיסי קרבה או נוכחות והמעסיק יודע בוודאות שהנתונים שהוא קיבל הם מדויקים ורלוונטיים.

שעון נוכחות בענן לעובדים

אחת השאלות שחוזרות על עצמן אצל מעסיקים גדולים וקטנים היא האם ניתן לחבר את הזיהוי הביומטרי למערכות של דיווחי נוכחות בענן. המטרה של שעון נוכחות לעסק עם איסוף הנתונים בענן היא לאפשר למעסיק להגיע אליהם מכל מקום, בכל שעה ועם חיבור לאינטרנט בלבד. כמו כן, החיבור לענן מאפשר למעסיק לשמור על הנתונים בצורה מאובטחת ובלי צורך להחזיק פיזית בחומרה מתוחכמת או משוכללת.

החדשות הטובות הן שבהחלט ניתן לדאוג לסנכרון מלא בין האופן שבו מתבצע הזיהוי הביומטרי לבין איסוף הנתונים בענן. מה שקובע את היכולת לאסוף נתונים בענן זו התוכנה שהשעון מתחבר אליה, לכן אפשרויות הזיהוי מגוונות ורבות. באמצעות בחירת השעון על פי שיטת הזיהוי הכי מתאימה לכל מעסיק, ניתן להבטיח שהדיווחים והנתונים יישמרו בענן למשך תקופה ארוכה.

לסיכום, הדור החדש של מערכות דיווחי הנוכחות כבר מבוסס על זיהוי ביומטרי. הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת להציע את השעונים הללו במחיר משתלם, עם מפרט טכני מתקדם ואפילו על בסיס פטנטים ייחודיים של החברות המובילות. מבחינת המעסיקים, הדבר היחיד שצריך לשים לב אליו הוא מידת ההתאמה של כל שעון, חומרה או תוכנה לצרכים שלו עכשיו בעתיד. בנוסף, כדאי לתת עדיפות למערכות שבהן הנתונים נשמרים בענן ואפשר לגשת אליהם בצורה מאובטחת גם מרחוק.

תוכן עיניינים

שעון נוכחות לעובדים: הטכנולוגיה כבר כאן אז למה שלא תעשה לעצמך את החיים לקלים ונוחים יותר? צפו בסרטון

באנר ביוניקס

שעון נוכחות ביומטרי: סריקה עינית או טביעת אצבע, כל סוגי הסריקות לשעוני הנוכחות המובילים בעולם, הכל בבית אחד כי aboutime

לקבלת ייעוץ חינם והשוואה

יש למלא את השדות בכוכבית