לוגו לבן לאתר עם שקיפות

שעון נוכחות למשרד – באלו תוכנות לסידור עבודה כדאי לעשות שימוש?

תוכנות לסידור עבודה מאז ומעולם היו עניין מסובך וצרכו זמן וגם סבלנות.

אך העידן החדש, החדשנות והטכנולוגיה הביאו עמם לא מעט בשורות משמחות גם בתחום זה. כיום באמצעות תוכנות חכמות ניתן לאפשר גם לעובדים לנהל את הנוכחות שלהם, וגם לבקרות ופיקוח של הנהלת הארגון. ומיד תגלו גם כיצד זה קורה ואיך תבחרו את הטוב ביותר.

תוכנה מקצועית לסידור עבודה – זה יכול רק להועיל לכם

הכל חשוב שכל תוכנה לסידור עבודה שתבחרו תתאים לכם ברמה האישית, ועל מנת שזה יקרה עליכם לוודא מספר פרמטרים:

  • שעון נוכחות – האם אותה תוכנה לסידור עבודה כוללת בתוכה גם שעון נוכחות לעסק שיכול לעשות סדר כאשר העובדים יכולים בעצמם להירשם לנוכחות בבקרים, ובסיום העבודה.
  • מספר עובדים – מה מספר העובדים המקסימלי שהתוכנה יכולה להכיל? יש לכך חשיבות לגבי סוג הארגון שלכם. האם ארגון קטן או ארגון גדול.
  • האם אפשר לבצע פיצול מחלקות בתוכנה – כאשר אתם בוחרים תוכנה מתאימה לצורך סידור עבודה, פרט כמובן לנושא של שעון נוכחות חשוב לדעת האם התוכנה יכולה גם לפצל בתוכה מחלקות לצורך הקלת העבודה מול מחלקת כוח האדם ומשאבי האנוש. המטרה היא ככל שניתן להקל על תהליך העבודה.

שעון נוכחות למשרד – מה הכי חשוב לבדוק

המטרה שלכם ההיא בעיקר שעון נוכחות למשרד עם דגש על חדשנות וטכנולוגיה, ללא ספק כדאי שתתמקדו בפונקציונליות של הפרמטר הזה, וכל נושא סידור העבודה והשיבוץ יהיה לצד זה. גם שעון נוכחות ביומטרי מביא עמו ערך משמעותי לעבודה, ומקל מאד את השימוש בו בכוח האדם שיכול באופן עצמאי ובקלות לעדכן נוכחות.

ישנם כמה שעוני נוכחות ביומטריים שיכולים להתאים לכם, וביניהם:

  • שעון הנוכחות ביומטרי X36 מדגם SILK של חברת jbclock – פטנט אמריקאי שקורא את האצבע בתלת מימד ומזהה גם טביעות אצבע קשות ביותר.
  • שעון TA-628 של חברת microtime – שעון נוכחות איכותי לו צריכת חשמל נמוכה של 5 וולט, עם אפשרות של אחסון מעל 120 אלף רשומות.
  • שעון בטכנולוגיית זיהוי פנים של חברת meckano – פתרון מתקדם המבוסס על זיהוי ביומטרי ללא נגיעה בשעון ועל סמך זיהוי פנים בלבד. וללא התקנת תוכנה.

שעוני נוכחות חכמים – כי מגיע לכם הטוב ביותר

ממש כפי שאתם משקיעים בריהוט איכותי ששומר על בריאותכם ובריאות העובדים שלכם למשרד, גם השקעה בתוכנה הכוללת שעון נוכחות חכם מראה בראש ובראשונה להון האנושי שלכם בחברה שאתם משקיעים בהם. בנוחות שלהם, ובנגישות.

שעונים חכמים כמו שעון נוכחות טביעת אצבע או שעונים המתחברים לענן אפילו דואגים לסנכרן בצורה מלאה את זיהוי האדם המשתמש בו, ובכך לשמור על נתונים מאובטחים ללא שום צורך בהחזקת חומרה או תוכנה שעלולה לתפוס מקום במחשבים המקומיים בארגון, ובמשרדים.

מחיר שעון נוכחות ממוצע

זה ידוע שמחיר הוא פרמטר קריטי, אך חשוב להבין שגם התאמה של תוכנה לסידור עבודה הכוללת שעון נוכחות לא שונה מהתאמה אישית של למשל אינטרקום לבית פרטי או כל פרמטר טכנולוגי חדשני אחר.

ועל כן, חשוב לבצע את התאמת המוצר כך שהעלות תתבסס על סמך פרמטרים ספציפיים. לאו דווקא מה שהכי יקר הוא מה שהכי טוב, לעיתים שעונים חכמים גם יכולים להתאים למגוון של עסקים אך הם בעלות נמוכה יותר משעוני נוכחות אחרים או מתוכנות אחרות.

תוכן עיניינים

שעון נוכחות לעובדים: הטכנולוגיה כבר כאן אז למה שלא תעשה לעצמך את החיים לקלים ונוחים יותר? צפו בסרטון

באנר ביוניקס

שעון נוכחות ביומטרי: סריקה עינית או טביעת אצבע, כל סוגי הסריקות לשעוני הנוכחות המובילים בעולם, הכל בבית אחד כי aboutime

לקבלת ייעוץ חינם והשוואה

יש למלא את השדות בכוכבית