לוגו לבן לאתר עם שקיפות

שאלות חכמות לשעון נוכחות חכם

שעון נוכחות חכם – יש כמה דברים שהופכים שעון נוכחות רגיל לחכם

האפשרות שלו להתממשק אוטומטיות למערכות דיווח שעות, זיהוי ביומטרי מדויק וכמובן מפרט טכני משוכלל ומתקדם. אז איך בוחרים שעון כזה ולמה חשוב לתת עדיפות לדגם שגם כולל דיווח שעות וסיכום לרואה החשבון? הנה כל התשובות

איזה סוגים קיימים של שעוני נוכחות?

השוואה בין סוגים שונים של שעוני נוכחות מגלה לא מעט הבדלים. בראש ובראשונה, אפשר לראות לדוגמא את ההבדל הבולט בין השעות המכאני והמסורתי לבין כל היתר: בעוד שעון מכאני מחייב רישום של השעון על גבי קרטון אישי, שעונים מתקדמים ומודרניים יותר כבר מבצעים את הרישום באופן אוטומטי כזה או אחר. עם זאת, גם בתוך הקטגוריה הספציפית של שעונים מתקדמים יחסית יש לא מעט הבדלים.

הנה כמה סוגים קיימים של שעוני נוכחות והמאפיינים הבולטים שלהם:

  • שעון נוכחות מגנטי שעובד עם כרטיס מגנטי
  • שעון נוכחות מבוסס כרטיס קרבה שעובד על בסיס קרבה גיאוגרפית
  • שעון ביומטרי עם זיהוי על בסיס טביעת אצבע או תווי פנים
  • שעון דיגיטלי שמבוסס על אפליקציה ייעודית
  • שעון אינטרנטי עם גישה אונליין לכל המידע

האם כל שעון נוכחות חכם?

כפי שאפשר להבין לא לכל שעון יש את התכונות שבעזרתן אפשר להגדיר אותו בתור שעון נוכחות חכם. בשביל שהשעון יוגדר ככה, כדאי למשל שהזיהוי שלו יהיה ביומטרי ובעיקר שהוא יצליח להתממשק עם כמה שיותר מערכות שונות. שעון חכם ניתן לשליטה ובקרה מכל מקום, המידע ששמור עליו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר והמפרט הטכני המשוכלל שלו מבטיח אמינות גבוהה לשנים רבות.

באמצעות הדור הבא של הדגמים כבר ניתן לשלב שעון נוכחות למשרד או לעסק בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. מכאן והלאה, כל שנותר הוא לברר לגבי האופן שבו השעון אוסף את הנתונים ומאפשר לדווח אותם. אם השעון מתממשק למשל עם תוכנה לסידור עבודה ומייצר נתונים מלאים לגבי תלושי השכר הרלוונטיים לכל עובד, זה חוסך המון זמן ומאמץ עבור המעסיקים.

האם שעון נוכחות כולל דיווח שעות וסיכום לרואה החשבון?

אפילו לא כל שעון נוכחות חכם כולל דיווח שעות וסיכום לרואה החשבון. מצד שני, זו ממש לא פונקציה שכדאי להקל בה ראש. בעלי עסקים מנוסים מבינים עד כמה כל דקה חשובה, לכן הם צריכים שעון שמייצר עבורם את הדיווח הזה. אם השעון מספק את הדיווח באופן אמין ומדויק, בעלי עסקים יכולים לשלב אותו בקלות רבה בכל ארגון.

כמו כן, ניתן לשלב שעון נוכחות שכולל דיווח שעות וסיכום לרואה החשבון יחד עם בקרת כניסה כללית. מערכת בקרת כניסה לחדר כושר יכולה למשל לדאוג מצד אחד שרק גורמים מורשים ייכנסו אל חדרי האימונים, אבל מצד שני היא תאפשר לעובדי המכון לדווח שעות. מבחינת המעסיקים או רשת מכוני הכושר, אלו חדשות מעולות שהופכות את המערכת החכמה לחלק בלתי נפרד מהמקום.

לסיכום, ניהול חכם מבוצע עם שעון משוכלל שמסוגל לבצע את הזיהוי על פי אופי השימוש ומספר העובדים. כל מעסיק יכול להגדיר את סדר העדיפויות שלו בצורה אחרת, אך תמיד חשוב שהשעון יכלול דיווח וסיכום לרואה חשבון.

תוכן עיניינים

שעון נוכחות לעובדים: הטכנולוגיה כבר כאן אז למה שלא תעשה לעצמך את החיים לקלים ונוחים יותר? צפו בסרטון

באנר ביוניקס

שעון נוכחות ביומטרי: סריקה עינית או טביעת אצבע, כל סוגי הסריקות לשעוני הנוכחות המובילים בעולם, הכל בבית אחד כי aboutime

לקבלת ייעוץ חינם והשוואה

יש למלא את השדות בכוכבית