לוגו לבן לאתר עם שקיפות

בקרת כניסה לחדר כושר

בקרת כניסה לחדר כושר – בקרה מסודרת אמורה לענות על שני צרכים מרכזיים של חדרי כושר

דיווח שעות של המדריכים והעובדים ומניעת כניסה של גורמים לא מורשים. אז איזה פתרונות הכי יעילים בהקשר הזה, מה היתרונות או החסרונות של צ'יפים ושערי קרוסלה ועם מי אפשר להתייעץ? הנה כל התשובות

אלו פתרונות יעילים יש לחדרי כושר?

גברים ונשים בכל הגילאים נרשמים כיום לחדרי כושר על מנת לשמור על בריאותם וכדי לטפח או לחטב את הגוף. כתוצאה מכך, יש ביקוש גבוה למדריכי כושר וגם פריסה ארצית מרשימה של מכונים מקצועיים. עם זאת, בעלי חדרי כושר חייבים להביא בחשבון את האופן שבו הם משלבים בקרת כניסה בעסק שלהם.

בניגוד לעסקים אחרים, בקרת כניסה לחדר כושר חייבת לענות על כמה מטרות שונות. ראשית, היא חייבת לאפשר דיווח שעות כחוק גם של המדריכים וגם של העובדים. שנית, היא צריכה למנוע כניסת גורמים לא מורשים – כמו למשל מתאמנים שרוצים להיכנס למרות שהמנוי שלהם הסתיים. לכן, הפתרונות הכי יעילים לחדרי כושר הם אלו שמרכזים את כל המטרות באותה מערכת.

האם בקרת כניסה עם צ'יפ?

צ'יפ, או בעברית תג קרבה, יכול להיות פתרון רלוונטי לחדרי כושר. הוא יעיל בגלל שניתן להרכיב אותו על מחזיק המפתחות ואף להשתמש בו כפתרון מיתוג למתאמנים שמסתובבים איתו, הוא מתאים לרוב סוגי הקודנים ומערכות בקרת הכניסה והוא כמובן אטום לגמרי למים.

כמו כן, בקרת כניסה עם צ'יפ יכולה להתאים למי שצריכים לבצע כמויות הדפסה גדולות ואפשר להשיג אותו בדגם משודרג עם תאורה. היתרון של צ'יפ לדלת כניסה הוא נוחות גבוהה עבור העובדים והלקוחות, אך החיסרון הוא חוסר התאמה למערכות דיווחי השעות הנפוצות.

בקרת כניסה שערי קרוסלה

עוד דרך לבצע בקרת כניסה במכוני כושר היא להשתמש בשערי קרוסלה. זהו אמצעי יעיל, שמרני ואמין שאפשר להיעזר בו גם על מנת למנוע כניסת כמויות גדולות של אנשים ברצף. עם זאת, שערי קרוסלה חייבים להתחבר אל שעון נוכחות על מנת לאפשר את דיווחי השעות של העובדים.

במילים אחרות, שערי קרוסלה מתאימים בעיקר למכוני כושר, קאנטרי ובריכה אך הם פחות רלוונטיים למי שמחפשים חיבור עם שעון נוכחות למשרד ולעסק. במידה ומתעקשים לשלב אותם, צריך לדאוג בנפרד להתקנת תוכנה לסידור עבודה וכך להקל גם על בעלי חדרי כושר ועל המעסיקים.

מערכת בקרת כניסה לחדרי הכושר

הדור הבא של בקרת כניסה לחדר כושר כבר מבוסס על טכנולוגיה ביומטרית. בטכנולוגיה הזו ניתן לדווח כניסה ויציאה עם שעון נוכחות טביעת אצבע או להקל על המתאמנים שלא רוצים לשלוף מהתיק צ'יפ, כרטיס קורא קרבה או את המנוי שלהם. יתרה על כך, שעון נוכחות חכם הוא פתרון יעיל לחדרי כושר כי אפשר לחבר אותו ישירות אל מערכת דיווח השעות וחישובי השכר.

בשורה התחתונה, חדרי כושר נותנים דוגמא מעולה לאופן שבו התפתחות מערכות בקרת הכניסה המסורתיות. מלבד מעסיקים בתחום הספציפי הזה, סביר להניח שלכולנו יש מה ללמוד מתוך היתרונות של בקרת כניסה לחדר כושר כפי שהיא מתבצעת כיום בהשוואה לאופן שבו היינו רגילים להשתמש בה בעבר.

תוכן עיניינים

שעון נוכחות לעובדים: הטכנולוגיה כבר כאן אז למה שלא תעשה לעצמך את החיים לקלים ונוחים יותר? צפו בסרטון

באנר ביוניקס

שעון נוכחות ביומטרי: סריקה עינית או טביעת אצבע, כל סוגי הסריקות לשעוני הנוכחות המובילים בעולם, הכל בבית אחד כי aboutime

לקבלת ייעוץ חינם והשוואה

יש למלא את השדות בכוכבית